Úprava vody pro vytápění, chlazení, TUV, průmyslové technologie, gastronomii a domácnost, vodní filtry, filtrace vody
úprava vody
ÚVODNÍ STRÁNKA    DOPORUČENÁ ŘEŠENÍ    E-SHOP 

MENU

 

Filtrační vložky

Aktualizováno: 01.02.2012 18:23:00

FILTRAČNÍ VLOŽKY jsou určeny do různých typů filtrů - viz kategorie 8. Rozlišujeme mnoho typů filtračních vložek. Základní dělení je na filtrační vložky pro horkou vodu a filtrační vložky pro studenou vodu.

Dále se filtrační vložky dělí dle rozměrů: - filtrační vložky typ A - výška 125 mm x průměr 65 mm - filtrační vložky typ B - výška 250 mm x průměr 65 mm - filtrační vložky typ C - výška 250 mm x průměr 115 mm - filtrační vložky typ D - výška 510 mm x průměr 65 mm - filtrační vložky typ E - výška 510 mm x průměr 115 mm

Filtrační vložky na studenou vodu se dělí také dle funkce :

1. filtrační vložky na mechanické nečistoty, např.: typ FCPS – vložka z polypropylenu vláknité struktury typ FCPP – vložka z vinutého polypropylénového hedvábí typ FCPNN vložka z nylonové síťky, omyvatelná typ FCCEL – vložky z polyesteru, 5x zregenerovatelné proplachem.

2. filtračních vložky upravující vodu, např.: typ FCCBL – vložka z aktivního uhlí pro dechloraci, zlepšení chutě a vůně vody typ FCCA – vložka z kamenného uhlí, pro dechloraci, zlepšení chutě a vůně vody typ FCCB – vložka z antracitu a kokosového uhlí, pro dechloraci, zlepšení chutě typ FCCST – vložka změkčující vodu.

Všechny filtrační vložky je možné zakoupit na našem e-shopu www.filtry-filtrace.cz.AQUA product s.r.o. © 2006 - úprava vody, vodní filtry, filtrace vody